catering catering

Uroczysta, wystawna kolacja podana na elegancko zastawionym stole to znakomita okazja do wspólnego uczczenia ważnego dla Państwa wydarzenia lub rocznicy. Dołożymy starań, aby zaproszeni przez Państwa goście zapamiętali te uroczystość jako piękna i niezwykła. Profesjonalna obsługa kelnerska i podane przez nas dania zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta i smaki.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie posiada zatrudniona przez nas kadra, możemy zapewnić naszym Klientom najwyższy standard usług. Jako specjaliści w dziedzinie gastronomii możemy zaoferować Państwu szeroka gamę usług cateringowych, dopasowanych do charakteru bankietu, który Państwo organizują.

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski, w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta. Do Państwa dyspozycji oddajemy również jeden z naszych 10 lokali w województwie opolskim i wielkopolskim, do których odwiedzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z chęcią opracujemy menu idealnie dobrane do charakteru i miejsca przyjęcia, które Państwo urządzają.Pobierz pełną ofertę .PDF                                                                Zobacz więcej...